Opublikowano:

o sklepie

Dla kogo powstało ze starego drewna .pl?

Ten sklep jest dla wszystkich, których cechuje zamiłowanie do naturalnych materiałów, starych rzeczy, rzemiosła z prawdziwego zdarzenia i designu. W meblach i przedmiotach zrobionych ze starego, odzyskanego drewna znajdziesz to wszystko.

100% naturalne, lite drewno. W obiegu cywilizacji (jako elementy konstrukcji starych budynków) od dziesiątków lat, teraz dostaje nowe życie. Ludzie, którzy wytwarzają te meble to rzemieślnicy pierwszej klasy, z pasją i wizją. Ich wyroby to przykłady designu jakiego nie znajdziemy chodząc po sklepach i marketach z meblami.

Jesteśmy zieloni!

Z czystym sercem każdemu produktowi z tego sklepu można dać certyfikat przyjaznego planecie, a lasom zwłaszcza. 100% naturalne, lite drewno nie zanieczyści planety. Impregnaty, o ile w ogóle jakieś są stosowane, są na bazie olejów naturalnych. Żadne drzewo nie zostało wycięte na potrzeby produkcji tych mebli. Materiał jest, powiedzmy szczerze, z recyklingu. Gdyby nie powstały nasze meble, to to drewno trafiłoby na śmietnisko albo zostało spalone na stosie (emitując dym do atmosfery).

Jakie cele sobie stawiamy?

Oprócz zaopatrywania Was w te cudowne meble, chcemy szerzyć kulturę i pewien styl myślenia. Mówimy NIE meblom a’la FMCG (Fast Moving Consumer Goods), z płyt wiórowych, z kiepskich desek sklejanych w Chinach. NIE dla mebli, które wymienia się co 5 lat.

Wokół naszych mebli będziesz organizował(a) swoje życie już zawsze. To „odpowiedzialność” do końca życia i dla następnych pokoleń. Skoro drewno już przeżyło -dziesiąt lub -set lat, to takiego stołu nie można po prostu wyrzucić – nie wypada. Z wiekiem będą nabierały szlachetnej patyny, tak jak materiał na nie nabierał jej przez lata. To drewno chłonie historię.

Kupując u nas kupujesz rzeczy na zawsze – kupuj odpowiedzialnie, bo Cie nie opuszczą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *